KX-K350 hidraulinė medžių kirpimo giljotina

Šis įrankis paprastas naudoti, efektyvus ir lengvas, kurį galima naudoti įvairioms reikmėms.

7300 €

7300 €

Previous slide
Next slide

Tinkamas naudoti:

  • Apleistų sklypų, pakelių valymui
  • Medžių retinimo darbams
  • Probleminiams medžiams ir šakoms šalinti
  • BIokuro ruošimui

KX-K350 yra naujos rūšies hidraulinė medžių kirpimo giljotina. Jos konstrukcija yra ilgos patirties ir nuolatinio tobulinimo darbo rezultatas. Šis įrankis paprastas naudoti, efektyvus ir lengvas, kurį galima naudoti įvairioms reikmėms. Dėl modulinės konstrukcijos ir lengvai nuimamo peilio, kirtimo, valymo ir kiti darbai. KX-K350 giljotinos pagalba yra atliekami itin lengvai ir greitai.

Prie šios giljotinos prijungus priedą „kamienų prispaudėjas“, galima daugybę kartų prilaikant „prispaudėjo pirštams“ su dviem cilindrais pridėjinėti smulkesnę medieną į giljotinos nasrus,- kol pagaliau juos pripildžius, padėti į krūvą. Ši funkcija pagreitina operatoriaus darbą net tris kartus dirbant su mažesniais medžių kamienais (nereikia kiekvieną ar kas antrą kartą, paėmus medelį, sukinėtis).

Techninė informacija

Modelis

KX-K350

Svoris

680 kg

Tinkamas

Traktoriai, miško mašinos ir kranai

Griebtuvo atsidarymas

1145 mm

Kirpomo diametras

350 mm

Maksimalus slėgis

300 bar

Garantija

12 mėn.

Priedai

Kamienų prispaudėjas

Šis priedas pagreitina operatoriaus darbą iki trijų kartų, dirbant su smulkesniais medžių kamienais (pvz. alksnynuose, gluosnynuose ir pan.). Prispaudėjo pirštai išlaiko nukirptą kamieną griebtuvuose ir leidžia operaciją kartoti net iki 20 iš eilės, kol griebtuvas pilnai užpildomas.

7300 €

Svoris78 kg
Garantija12 mėn.