KX-280 hidraulinis medžių kirpimo griebtuvas

Paprastas naudoti, efektyvus mažų ir vidutinių medžių ir krūmų karpymo griebtuvas. Kerpa kamienus iki 28 cm. Populiariausias modelis tarp Lietuvos ir Latvijos biokuro gamintojų dirbant  su 6-9 tonų ekskavatoriais.

Modulinė konstrukcija užtikrina ilgą veikimą (paprasta keisti susidevėjusias detales), o nuėmus peilį, su griebtuvu galima atlikti krovos darbus 

4800 €

Previous slide
Next slide

Tinkamas naudoti:

  • Apleistų sklypų, pakelių valymui
  • Medžių retinimo darbams
  • Probleminiams medžiams ir šakoms šalinti
  • BIokuro ruošimui

KX-280 yra naujos rūšies hidraulinė medžių kirpimo giljotina. Jos konstrukcija yra ilgos patirties ir nuolatinio tobulinimo darbo rezultatas. Šis įrankis paprastas naudoti, efektyvus ir lengvas, kurį galima naudoti įvairioms reikmėms. Dėl modulinės konstrukcijos ir lengvai nuimamo peilio, kirtimo, valymo ir kiti darbai. KX-280 giljotinos pagalba yra atliekami itin lengvai ir greitai.

Prie šios giljotinos prijungus priedą „kamienų prispaudėjas“, galima daugybę kartų prilaikant „prispaudėjo pirštams“ su dviem cilindrais pridėjinėti smulkesnę medieną į giljotinos nasrus,- kol pagaliau juos pripildžius, padėti į krūvą. Ši funkcija pagreitina operatoriaus darbą net tris kartus dirbant su mažesniais medžių kamienais (nereikia kiekvieną ar kas antrą kartą, paėmus medelį, sukinėtis).

Techninė informacija

Modelis

KX-280

Svoris

300 kg

Tinkamas

Ekskavatoriams 5-15t

Griebtuvo atsidarymas

890 mm

Kirpomo diametras

280 mm

Maksimalus slėgis

300 bar

Garantija

12 mėn.

Priedai

Kamienų prispaudėjas

Šis priedas pagreitina operatoriaus darbą, dirbant su smulkesniais medžių kamienais (pvz. alksnynuose, gluosnynuose ir pan.). Prispaudėjo pirštai išlaiko nukirptą kamieną griebtuvuose ir leidžia operaciją kartoti net iki 20 iš eilės, kol griebtuvas pilnai užpildomas.

2400 €

Tinkamas ekskavatoriams6-15t
Svoris98 kg
Garantija12 mėn.

Pratęsimas

Nuimamas ilgintuvas praplečia griebtuvo pasiekiamumą.

790 €

Tinkami ekskavatoriai1.5-5t ir 6-15t
Ilgis1 m
Svoris42 kg
Garantija12 mėn.

Kirtimo parama

Nuimama kirtimo atrama apsaugo medžius ir padaro darbą efektyvesnį.

7300 €