UAB Renergija – klientų ir partnerių pripažinta įmonė, teikianti kokybiškas paslaugas

Įmonės istorija

            UAB Renergija įmonė veiklą prasidėjo 2005 metais, kuomet įmonės steigėjai nusprendė verslą sieti su gluosnių energetinėmis plantacijomis. Tuo metu iš valstybės ir iš privačių asmenų pradėjome supirkinėti apleistus, neprižiūrėtus, menkaverčiais medeliais apaugusius, mažiau derlingus žemės ūkio  paskirties sklypus. Sutvarkius apleistus sklypus juose įmonė pradėjo sodinti energetinius gluosnius (Salix L.). Patirties įmonė sėmėsi iš Švedijos, Lenkijos, Danijos sėkmės istorijų. Tuo metu biokuras dar nebuvo plačiai naudojamas miestų katilinėms šildyti, tačiau Rusijos manipuliacijos monopolinėmis kainomis dujų srityje leido manyti, kad anksčiau ar vėliau Lietuva pasuks žaliosios, atsinaujinančios idėjos linkme.

 • 2006 metais pasodintos pirmosios UAB Renergijos energetinių gluosnių plantacijos
 • 2008 metais pradėjome teikti gluosnių sodinukų pardavimo, jų sodinimo ir priežiūros paslaugą kitiems, šiuo verslu besidomintiems klientams.
 • 2009-2010 metų žiemą pradėjome pjauti pirmąsias plantacijas ir biokurą pridavinėti miesto katilinėms.
 • 2012 m. tapome LITBIOMA (Lietuvos biokuro asociacijos) nariais
 • 2017m. įsigijome medienos smulkintuvą ir pradėjome apleistų sklypų tvarkymo, biokuro pardavimo  katilinėms verslą rytų Lietuvoje.
 • 2018 m. pastebėję, kad dažnam klientui norisi ne tik susitvarkyti aplinką, bet ir tuo pačiu susitvarkyti kraštovaizdį (aplink sodybas, arba sodus), ar išsikasti tvenkinį, įsigijome galingą ekskavatorių su kuriuo pradėjome klientams teikti minėtas paslaugas.
 • 2019 m. įsigijome vieną galingiausių kelmų frezų  FAE SSH-250, su kuria pradėjome visoje Lietuvoje frezuoti kelmus ir kitas apleistas žemes. Įsigiję šią techniką galėjome klientui ne tik išpjauti, išvežti, iš laukų esančia menkavertę medieną, bet ir pilnai pašalinti kelmus juose.
 • 2021 m. įsigijome medienos biokuro giljotiną KX-280 su ekskavatoriumi CAT 308, kurių pagalba daug greičiau ir efektyviau galime tvarkyti apleistus sklypus.
 • 2021 pabaigoje pardavę virš 10 skirtingų KX-210; KX-280; KX-350 giljotinų, tapome oficialūs Suomijos gamintojų  KX-TREESHEARS OY atstovai Lietuvoje.
 • 2022 metais įsigijome gluosnių pjovimo kombainą Jaguar 840 su specialiai gluosnių pjovimui pritaikytu kederiu..
 • Per visus 2022 metus Lietuvoje ir Latvijoje pardavėme  virš 100 skirtingų KX- Treeshears modelių. KX-Treeshears produktai tapo vienas iš populiariausių  biokurą gaminančių įmonių pasirinkimų..

 

Mūsų vertybės :

 • Patikimumas ir atsakingumas – svarbiausios mūsų įmonės vertybės, kuriant solidų verslą ir formuojant tvirtą ir patikimą partnerystę. Patikimumas mums taip pat reiškia sąžiningumą ir lojalumą. Visada laikomės duoto žodžio, atsakingai elgiamės su klientais ir partneriais bei jų konfidencialia informacija. Mes – patikimi Jūsų partneriai ir esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą garantuodami kokybiškas paslaugas.
 • Kompetencija ir veiklumas. Klientams teikiame tik tas paslaugas ir taikome tik tuos darbo metodus, kurie yra moksliškai ir kokybiškai pagrįsti. Nuolat tobuliname savo kvalifikaciją, kaupiame svarbias mokslines ir profesines žinias, kurias kryptingai diegiame praktikoje. Mes keliame sau aukščiausius profesionalumo reikalavimus.
 • Atsakomybė gamtai. Gluosnių auginimo ciklas – savita mūsų įmonės veiklos ypatybė, nes žaliosios energijos, per klientus ir partnerius, semiamės iš gamtos. Gluosnių auginimas tiesiogiai prisideda prie miškų tausojimo, mažinant poreikį biokurui naudoti vertingesnę miško medieną. Atsakingai plėtodami gluosnių plantacijas tausojame gamtą, tokiu būdu jai atsilygindami.
 • Paprastumas ir empatija. Savo darbuose ir bendravime vertiname paprastumą ir aiškumą. Esame lengvai suprantami ir siekiame aiškiai ir paprastai perteikti sukauptas žinias ir praktinę patirtį („know-how“). Tikime, kad lengviausi sprendimai yra veiksmingiausi. Empatija mums padeda įsijausti į klientų motyvus, tokiu būdu užtikrinant produktyvesnį bendravimą ir geresnius tarpusavio santykius.