KX-350 hidraulinė medžių kirpimo giljotina

KX-350 yra naujos rūšies hidraulinė medžių kirpimo giljotina. Jos konstrukcija yra ilgos patirties ir nuolatinio tobulinimo darbo rezultatas. Šis įrankis paprastas naudoti, efektyvus ir lengvas, kurį galima naudoti įvairioms reikmėms. Dėl modulinės konstrukcijos ir lengvai nuimamo peilio, kirtimo, valymo ir kiti darbai,     KX-350 giljotinos pagalba yra atliekami itin lengvai ir greitai.

Prie šios giljotinos prijungus priedą „kamienų prispaudėjas“, galima daugybę kartų prilaikant „prispaudėjo pirštams“ su dviem cilindrais dadėjinėti smulkesnę medieną į giljotinos nasrus,- kol pagaliau juos pripildžius, padėti į krūvą. Ši funkcija pagreitina operatoriaus darbą net tris kartus dirbant su mažesniais medžių kamienais (nereikia kiekvieną ar kas antrą kartą, paėmus medelį, sukinėtis)

Tinkamas naudoti:

  • Apleistų sklypų, pakelių valymui
  • Medžių retinimo darbams
  • Probleminiams medžiams ir šakoms šalinti
  • Biokuro ruošimui

 

7300 €

Techninė informacija
ModelisKX-350
Svoris670 kg
TinkamasEkskavatorius 13-25t
Griebtuvo atsidarymas1145 mm
Kirpimo diametras350 mm
Maksimulus slėgis300 bar
Garantija12 mėn.
Previous
Next

Priedai

Kamienų prispaudėjas

Šis priedas pagreitina operatoriaus darbą iki trijų kartų, dirbant su smulkesniais medžių kamienais (pvz. alksnynuose, gluosnynuose ir pan.). Prispaudėjo pirštai išlaiko nukirptą kamieną griebtuvuose ir leidžia operaciją kartoti net iki 20 iš eilės, kol griebtuvas pilnai užpildomas.

3400 €

Techninė informacija
Tinkamas ekskavatoriams13-25t
Svoris135 kg
Garantija12 mėn.
 

Pratęsimas

Nuimamas ilgintuvas praplečia griebtuvo pasiekiamumą.

 

1190 €

Techninė informacija
Tinkami ekskavatoriai
13-25t
Ilgis1 m
Svoris80 kg
Garantija12 mėn