Istorija

Auginame gluosnius biokurui. Esame vieni iš didžiausių energetinių gluosnių plantacijų augintojų Lietuvoje. Veiklą pradėjome 2005 metų pavasarį, įveisę savo pirmuosius 8 ha. Šiuo metu turime įveisę virš 200 ha savo energetinių gluosnių plantacijų ir per septynerius metus intensyvaus darbo įgijome daug patirties. Gluosnių plantacijas auginame ir plečiame dviejuose regionuose – Kaišiadorių ir Švenčionių rajonuose. Taip pat teikiame paslaugas ūkininkams ir privačios žemės savininkams, kurie nori sodinti gluosnius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.
Šiuo metu aktyviai plėtojame UAB „Renergija“ teikiamas paslaugas ir siūlome vis platesnį ir įvairesnį paslaugų paketą: konsultuojame dėl ES paramos gluosnių įveisimui gavimo, parduodame įvairių veislių sodinukus, patariame žemės įdirbimo klausimais, teikiame sodinimo paslaugas, atliekame plantacijų priežiūrą po pasodinimo, teikiame konsultacijas gluosnių auginimo ir priežiūros klausimais.
Esame pasiruošę dalintis sukaupta patirtimi ir savo patarimais bei paslaugomis prisidėti prie Jūsų energetinių plantacijų veisimo ir plėtros.